KIAULININKYSTĖ

          Kiaulių pagrindinė veislė - Švedų Jorkšyras (motiniška pusė). Šie paršeliai yra mišrinami su Norvegų Landrasu. Pramonine linija mišrintos kiaulaitės sėklinamos su mėsiniais kuiliais (50% Diurokų ir 50% Petrėnų veislės). Kiaulės yra aukšto raumeningumo, mėsos išeiga yra didelė ir pasižymi labai geru skoniu. Kiaulės yra šeriamos natūraliais pašarais be jokių augimą skatinančių stimuliatorių. Kiaulės auginamos apie 6 mėnesius

                                           Po kilusio gaisro A.Čimolonsko ūkyje kiaulės nebeauginamos, jos perkamos iš Lietuvos ūkininkų.

GYVULININKYSTĖ

         Mėsinių galvijų veislė - ŠAROLE.

         Tai labai aukštos vertės Prancūzijos mėsiniai galvijai. Apie šiuos baltos spalvos galvijus užsiminė dar Cezaris, aprašydamas karus Galijoje. Nuo 1864 m. vedama šios veislės galvijų kilmės knyga. Šarole Prancūzijoje ir Europoje pripažinta kaip geriausia mėsinių galvijų veislė. Šios veislės galvijai paplitę ne tik Prancūzijoje, ES šalyse, bet ir visame pasaulyje. Prancūzijoje Šarole veislės galvijai sudaro 50 proc. mėsinių galvijų ir 25 proc. visų galvijų populiacijos. Šarole veislės mėsiniai galvijai yra didelio svorio, stambūs ir labai raumeningi, mažai riebalų turintys gyvuliai.
          Pašarams naudojame ūkyje užaugintus pilnaverčius žolės mišinius iš kurių taip pat gaminamas šienainis. Galvijai šeriami ūkyje užaugintais kukurūzais.
Iš rapsų išspaudų gautas aliejus taip pat naudojamas kaip pašaras galvijams. 
Jaučiai išmėsinėjami mūsų ūkyje ir pateikiami į turgavietes.